Вітаємо у студії!

Ми пропонуємо створення та супроводження сайтів-візиток та інтернет-крамниць для малого підприємництва на базі CMS. Це надає можливість у стислі терміни, з високою якістю та невеликими витратами отримати професійне вирішення для Вашого бізнесу. Поза сферою бізнесу наші знання та навички можуть бути корисні, наприклад, у розробці особистих сайтів, сайтів хоббі, форумів, блогів та ін.

 

Використання популярних CMS має багато переваг перед розробкою сайтів за допомогою “чистих” мов програмування, через всі етапи до кінцевого результату. Адже замовник має розуміти, що планування, організація, імплементація, тестування, валідація, проведені на належному рівні якості – то велика за обсягом кваліфікована праця, що потребує витрат як часу, так і грошей, на його оплату. Як правило, малий бізнес не може дозволити собі оплачувати весь цикл розробки програмного забезпечення і бажає скоротити витрати.

 

Для таких випадків існують вже розроблені, протестовані програмні рішення, які, при належному налаштуванні та використанні відповідними спеціалістами, здатні забезпечити весь комплекс потреб, що постають у сфері представництва малого бізнесу, фізичних осіб чи інших випадках. Вони доступні як у матеріальному плані, так і у плані зручності використання, та заслугували собі стійку гарну репутацію.

 

Якщо ж потрібно створити унікальні розробки, наприклад, інформаційно-аналітичні системи для супроводу підприємств та організацій, є виправданим використання повного циклу створення програмного забезпечення, за допомогою мов програмування. З цим завданням з успіхом впораються наші спеціалісти, що мають значний досвід у цій сфері. Для таких випадків випадків можуть використовуватися спеціальні мови, фреймворки, технології (наприклад, такі мови як php, javascript; фреймворки jQuery, Bootstrap; технології Ajax, тощо).

 

Створення сайту – процес, у якому зазвичай беруть участь кілька спеціалістів. Щоб проект був максимально вдалим , не займав багато часу та не мав зайвих витрат його потрібно гарно спланувати.

Процес розробки вебсайту можна поділити на кілька етапів. Після кожного етапу бажано письмово фіксувати отримані результати і прийняті рішення, вони слугуватимуть відправним пунктом для роботи на наступному етапі.

Повернутися