Під ключ

Ми пропонуємо створення та супроводження сайтів-візиток та інтернет-крамниць для малого підприємництва на базі CMS. Це надає можливість у стислі терміни, з високою якістю та невеликими витратами отримати професійне вирішення для Вашого бізнесу.

 

Поза сферою бізнесу наші знання та навички можуть бути корисні, наприклад, у розробці особистих сайтів, сайтів хоббі, форумів, блогів, та ін.

 

Використання популярних CMS має багато переваг перед розробкою сайтів з самого початку, за допомогою мов програмування, через всі етапи до кінцевого результату. Адже замовник має розуміти, що планування, організація, імплементація, тестування, валідація, проведені на належному рівні якості – то велика за обсягом кваліфікована праця, що потребує витрат як часу, так і грошей, на його оплату. Як правило, малий бізнес не може дозволити собі оплачувати весь цикл розробки програмного забезпечення і бажає скоротити витрати.

 

У більшості випадків, якщо мова йде не про проекти для спеціалізованих виробництв, це хибний шлях, адже існують вже розроблені, протестовані програмні рішення, які, при належному налаштуванні та використанні відповідними спеціалістами, здатні забезпечити весь комплекс потреб, що постають у сфері представництва малого бізнесу, фізичних осіб чи інших випадках. Вони доступні як у матеріальному плані, так і у плані зручності використання, та заслугували собі стійку гарну репутацію.

 

Додатковим бонусом у даному випадку є також велика кількість шаблонів, та можливість створення нових, унікальних, під бажання замовника. Існують також спеціальні модулі, що значно розширять функціонал вашого сайту. При необхідності можуть бути розроблені нові, під конкретне завдання.

 

Ми здійснємо також розробку і супровід унікальних специалізованих проектів, які потребують повноцінної розробки. Терміни виконання і вартість таких проектів обговорюються у індивідуальному порядку.

 

Приклади готових робіт, які на даний момент ще працюють:

 

http://sundukshop.com.ua
http://vera.virtsail.com
http://mustafaev.kiev.ua
http://monument.virtsail.com/
http://kornvk.virtsail.com/
http://kormedic.adr.com.ua/
http://www.granitmaster.com.ua/
http://torbyna.virtsail.com/
http://korostyshivgaz.com.ua/ – (Дизайн замовника)
http://polissyahaz.com.ua/ – (Дизайн замовника)

 

 


Повернутися